Gaidīts vairākTas ir jauks pienains toneris, nelipīgs, piešķīra manai ādai jauku mirdzumu, bet tikai pēc (īslaicīgas) lietošanas. Runājot par ādas gaišināšanu, neesmu pārliecināta, vai redzu kādu atšķirībLasīt vairāk
Gaidīts vairākTas ir jauks pienains toneris, nelipīgs, piešķīra manai ādai jauku mirdzumu, bet tikai pēc (īslaicīgas) lietošanas. Runājot par ādas gaišināšanu, neesmu pārliecināta, vai redzu kādu atšķirībLasīt vairāk