Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 235
Viens no labākajiem toneriem, ko esmu mēģinājusi vasarai. Iegādāšos to atkal un atkal 🤍
Saņēmu to dāvanā pie lielāka pasūtījuma un varu teikt, ka tas ir tiešām labs, tagad nevaru iztikt bez tonera. ❤️❤️
Šis ir mans pirmais pirkums no šī zīmola un noteikti ne pēdējais! Sākotnēji to iegādājos par lielisko cenu, bet pēc nedēļas lietošanas varu teikt, ka tas ir daudz pārāks par daudziem citiem tirgū pieejamiem citu zīmolu produktiem. Es to lietoju rīta un vakara rutīnai, un, iespējams, dienas laikā, lai atsvaidzinātu ādu. Tas neatstāj lipīgu, savelkošu sajūtu un tam nav nepatīkamas smakas, bet gan svaiguma, attīrīšanas un, visbeidzot, tas papildus kopj ādu. Pēc aknes apsārtums ir ievērojami mazinājies, ādas mitrināšana ir daudz atbilstošāka, sebuma sekrēcija pakāpeniski tiek regulēta, un āda iegūst veselīgāku izskatu - tas viss jau pēc vienas nedēļas. Protams, es to varu tikai ieteikt citām k-sisters!
Šis toneris ir brīnišķīgs!!! Mana āda pēc tā lietošanas ir manāmi mitrinātāka un gludāka, un pēc nedēļas es pamanīju mazāk izsitumu uz sejas. Tas ir fantastiski!
Nomierina apsārtumu un mitrina. Viegls un patīkams. Es to ļoti iesaku.
Man ir taukaina āda T zonā, un šis toneris ir lielisks produkts manai problēmai. Es to lietoju savā ikdienas rutīnā un nevaru to pietiekami uzslavēt. P.S. Tā kā man tas beidzās (protams, es pasūtīju vēl), diemžēl nevaru ievietot fotoattēlu :))
Toneris ir patīkams, lietoju to jau ilgu laiku. Kopā ar esenci tas jauki izlīdzina ādu.
Par produktiem vēl neko nevaru teikt, tie ir ilgāk jāpārbauda. Bet ātruma, iepakojuma un paraugu ziņā šis ir labākais veikals, ar kuru esmu sadarbojies ilgu laiku.
Mans jaunais favorīts! > Šī krēma lietošana sagādā tīru prieku. Kapsulas nemanāmi iesūcas ādā, sniedzot tūlītēju dziļas barošanas un gluduma sajūtu. Pateicoties niacinamīdam, esmu pamanījusi, ka mans ādas tonis ir vienmērīgāks un manai ādai ir brīnišķīgs mirdzums. Īsts panākums!
Tas ir fantastiski! Saņēmu to dāvanā un tikko iegādājos pilna izmēra iepakojumu. Man ir kombinēta āda ar taukainu T zonu. Mana rīta rutīna ir šis toneris + C vitamīna serums + saules aizsargkrēms, un šis toneris palīdz man saglabāt taukainu ādu daudz mazāku. Ja to nelietoju, mana āda kļūst taukaina dažu stundu laikā. Turklāt man šķiet, ka mana āda kopumā ir labākā stāvoklī. Noteikti pirkšu vēlreiz.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.