Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 87
Tekstūra ir ļoti patīkama, it kā tas būtu gan želeja, gan krēms vienlaikus. Pēc uzklāšanas to uz sejas nejūtu, bet pretī mana āda ir maiga un elastīga. Pēc dažām lietošanas reizēm poras arī saraujas un āda ir gludāka.
Man ir taukaina āda, un parasti man nepatīk krēmi, bet šis ir obligāts. Esmu sajūsmā par šo produktu; šī ir otrā reize, kad to pasūtu. Krēms patiešām attaisno savu nosaukumu – tas nesalīp un neatstāj smagnēju sajūtu. Gluži pretēji – tas ir viegls un efektīvs. Es to iesaku.
Tam ir patīkama tekstūra, tas ātri iesūcas un neatstāj taukainu sajūtu.
Man bija Frudia melleņu intensīvais krēms, un mani vienmēr fascinēja tas, cik maiga bija mana āda pēc tā uzklāšanas. Šim Frudia ir matēta, želejveida tekstūra, tas ļoti viegli klājas, un brīdī, kad tas iesūcas, es jūtu patiesi svaigu ādu. Pēc tam tā vienkārši šķiet gluda, bez lipīguma. Tiesa, kad tas iesūcas, man ir sajūta, ka tas maigi savelk poras uz manas sejas, tas var nederēt dažiem cilvēkiem, bet es to pieņemu, jo tas pilda savu funkciju. Vakarā es uzklāju mitrinošu krēmu līdzsvara nodrošināšanai.
Man patika, bet man nav taukainas ādas un pēc kāda laika tas mani sausināja, bet man patika tekstūra.
Es iegādājos šo krēmu ceļojumam. Mini iepakojums ir ļoti ērts un diezgan izturīgs, tāpēc to var viegli nēsāt līdzi čemodānā, neradot bojājumus. Pašam krēmam ir jauka matēta apdare un ļoti patīkama vīnogu smarža. Tas arī neaizsprostoja poras uz manas uz aknes tendētās ādas, kas ir pluss.
Esmu 50 gadus vecs vīrietis. Man ir kombinēta āda, un kopš jaunības man ir nopietna problēma ar seboreju uz sejas, noslieci uz iekaisumiem, un man ir arī asinsvadu āda (īsts prieks!). Šīs līnijas kosmētikai ir brīnišķīgs, maigs aromāts, brīnišķīgs iepakojums, lieliska iedarbība un, pats galvenais, tā ir atrisinājusi manu pastāvīgi spīdīgās pieres un deguna problēmu! Esmu apmierināts un iesaku tos.
Man ir taukaina, kombinēta āda, un, ieraugot matējošo formulu, nedaudz uztraucos, ka tā noslīdēs nost no ādas, taču tā diezgan labi mitrina un neatstāj taukainu sajūtu.
Mana āda ir taukaina un dehidrēta. Baidījos, ka šis gēla krēms nenodrošinās pietiekamu mitrināšanu, bet es kļūdījos. Tas nav taukains, un pēc tā lietošanas āda ir pabarota, nav savilkuma sajūtas. Es to iesaku.
vienkārši fantastiski
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.