Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.








Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 67
Neviens bezrecepšu krēms vēl nav mazinājis manu atopisko dermatītu zem acīm – es to iegādājos, jo gribēju mazināt pietūkumu zem acīm no rītiem, un kāds pozitīvs pārsteigums!
Es krēmu lietoju jau vairākas nedēļas, nolēmu uzrakstīt atsauksmi pēc tā lietošanas, nevis uzreiz pēc tā saņemšanas. Krēms ir viegls, patīkamas tekstūras un bez smaržas, kas ir svarīgi jutīgiem cilvēkiem. Tas ir piemērots manai jutīgajai ādai, es to lietoju dienas un nakts kopšanas līdzekļos, tas labi mitrina un atsvaidzina. Manuprāt, lai iegūtu īpaši pamanāmu efektu, pietiek to lietot vairākas nedēļas, nepieciešama ilgstoša lietošana. Šobrīd esmu apmierināta ar pirkumu. Es to iegādājos kopā ar šīs sērijas krēmu, man ļoti patīk šo produktu kombinācija kopšanā.
Ļoti labi. Tas atstāj manu acu kontūru maigu un labi mitrinātu.
Es pasūtīju šo acu krēmu pirmo reizi, un man jāsaka, ka man tas ļoti patīk! 🫶🏻 Ļoti labs, mitrina, nekairina acis (nededzina), ļoti labi klājas un ātri iesūcas. Pēc dažām dienām acu zona sāk izskatīties svaigāka un mitrinātāka. Acis neizskatās nogurušas, un lieliski ir tas, ka nav nepieciešams daudz krēma, ja vien to labi klāj. Cenas un kvalitātes attiecība ir lieliska. Mani siltie ieteikumi šim produktam! 💯
Ļoti labs krēms, arī manam partnerim patīk to lietot. Pietiek ar nelielu daudzumu, tāpēc tūbiņa pietiek ilgam laikam. Smarža ir ļoti patīkama, bet man ne pārāk traucējoša.
Lielisks mitrinošs krēms acu kontūrai, viens no nedaudzajiem, kas nededzina un netraucē jutīgām acīm.
Šis acu krēms ļoti viegli iesūcas un tam ir viegla, netaukaina konsistence. Iesaku uzklāt mazāku daudzumu, jo pat neliels daudzums šajā gadījumā ir pietiekams pietiekamai mitrināšanai. Krēms nedrūp un nekairina pat jutīgu ādu. Tam ir ļoti maiga un patīkama smarža.
Laba kvalitāte, iesaku
Šī ir otrā reize, kad lietoju šo krēmu. Tas ir lieliski piemērots gan apakšējiem, gan augšējiem plakstiņiem. Man ir diezgan sausa āda ap acīm, un esmu ar to ļoti apmierināta. Es to ļoti iesaku.
Man ļoti patīk šī acu krēma smarža. Tam ir viegla, svaiga tekstūra, kas lutina acu zonu. Tas nekairina un neapgrūtina ādu, un viegli iesūcas.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.