Sejas maska Maska ir kā īsts medus. Ļoti patīkama, viegli uzklājama. Es to paturu apmēram 30 minūtes. Āda pēc maskas ir svaiga, samtaina, ļoti patīkama taustei. Es iesaku
Sejas maskaPirmo reizi iegādājos pēc apraksta ko izlasīju un esmu jau no pirmās lietošanas reizes parsteigta. Ļoti tāda neparasta un īpatnēja sejas maska. Manai jutīgai ādai viņa ļoti patik,āda tiešāmLasīt vairāk
KrēmsLietoju kā dienas krēmu. Man ir kombinēta āda un krems tai ir perfekts. Ļoti viegs, nav tukains, bet tajā pašā laikā ļoti labi pabaro un mitrina ādu. Nepieciešams pavisam mazs daudzums, lai Lasīt vairāk
Sejas maska Maska ir kā īsts medus. Ļoti patīkama, viegli uzklājama. Es to paturu apmēram 30 minūtes. Āda pēc maskas ir svaiga, samtaina, ļoti patīkama taustei. Es iesaku
Sejas maskaPirmo reizi iegādājos pēc apraksta ko izlasīju un esmu jau no pirmās lietošanas reizes parsteigta. Ļoti tāda neparasta un īpatnēja sejas maska. Manai jutīgai ādai viņa ļoti patik,āda tiešāmLasīt vairāk
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.
Abonējot es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem Uzņēmējdarbības Noteikumi