Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 27
Manai ādai tas ļoti patīk. Tas ir ļoti labi panesams. Varbūt nedaudz dārgs, bet ok.
Šis tagad ir mans mīļākais sejas toneris, man ir kombinēta un jutīga āda, man bija apsārtums uz ādas, bet pēc tam, kad sāku lietot šo produktu, tas viss pazuda, tas ļoti labi mitrina un patiešām aizsargā ādas barjeru, esmu ļoti apmierināta, iesaku šo produktu🥰
Man ļoti patīk šis toneris; tas atstāj manu ādu maigu un nomierinātu. Man ir jutīga, sausa āda, kas reaģē uz gandrīz jebko kā apsārtumu. Šis toneris to nomierina. Tomēr es to labprātāk lietoju kā otro toniku uz mitras sejas pēc ūdeņaināka tonera vai aerosola, jo tam ir pienaina, bet maiga konsistence.
Es to iegādājos, pamatojoties uz pozitīvām atsauksmēm, bet par sevi nevaru apgalvot, ka tas ir tiešām lielisks produkts, pēc uzklāšanas tas ir ļoti lipīgs, lēni iesūcas, es to uzklāju arī uz kakla un rokām, bet lipīgā sajūta bija nepatīkama, turklāt ar kombinētu vai normālu ādu pieniņš ļoti sēž uz virsmas un paplašina poras, domāju, ka tas ir arī lēnās iesūkšanās dēļ. Tas noteikti ir piemērotāks ļoti sausai ādai. Otrreiz to nepirkšu.
Ļoti mitrinošs sejas toniks. Es to lietoju katru vakaru, lai pabarotu un nomierinātu sejas ādu. Lietoju bez vates, uzklāju ar plaukstām un iemaseju sejas ādā. Noteikti pirkšu vēl.
Mans mīļākais piena toneris. Obligāti nepieciešams savilktai, jutīgai ādai kā manējā. Īpaši iesaku to cilvēkiem ar BHL problēmām – tas sniedz brīnišķīgu atvieglojumu. Vairs nevaru iedomāties ādas kopšanu bez tā ❤️
Man ir sausa āda, un šis toneris ir neticami patīkams. Tūlīt pēc uzklāšanas tas sniedz manai ādai nomierinošu un komfortablu sajūtu. Es to lietoju gan no rīta, gan vakarā, un vienmēr esmu sajūsmā par jauko tekstūru. Mana āda jūtas uzreiz mitrināta un izskatās svaigāka un barotāka. Es iegādājos toneri tikai pirms dažām nedēļām, bet man tas tik ļoti patīk, ka esmu jau izlietojusi gandrīz pusi pudeles. Tas noteikti ir labākais risinājums manai sausajai ādai! ...
Šī ir otrā reize, kad iegādājos šo toniku, un esmu sajūsmā. Dažreiz pietiek tikai ar tonera lietošanu no rīta, lai mana āda justos maksimāli mitrināta un super mirdzoša.
Viens no labākajiem toniem, ko esmu jebkad lietojusi 🥹✨ Tam ir pienaina, ļoti patīkama konsistence un tas brīnišķīgi nomierina ādu. Pēc lietošanas mana seja ir mitrināta, maiga un izskatās veselīga, bez lipīguma. Tas ir ideāli piemērots sausai un jutīgai ādai, īpaši, ja tā ir kairināta vai novājināta. Tas efektīvi stiprina hidrolipīdu barjeru un sniedz "komforta" efektu 💕
Tas ir lieliski piemērots sausai ādai, piešķir ādai mirdzumu un veselīgu izskatu, kā arī ir labs grima pamats🌸
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.