КремКористуюсь відразу трьома продуктами цієї серії, і це просто шок, зник жирний блиск, камедони, чорні цятки, а висипання не памʼятаю коли й були в останнє, шкіра неймовірна мʼяка, в нього приЧитати далі
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
Для обличчя Я купив цей товар у Дрогасі, але ціна тут була зовсім іншою. Я хотів купити більше, але на той час цього не було в наявності. Також дякую за чудову співпрацю та якісні товари за розумними ціЧитати далі
Хороший тонерДля моєї комбінованої шкіри цей тонік добре підходить. Він водянистий, добре зволожує шкіру. Іноді мені подобається наносити тонік на ватний диск і залишати його на обличчі на кілька хвилин.Читати далі
Заспокійлива маскаЩе одна маска з центеллою, яка мені подобається. Зволожує шкіру, розгладжує та приємно відчуває. Також легко наноситься (на відміну від деяких масок, які нелегко розгорнути😅).
КремКористуюсь відразу трьома продуктами цієї серії, і це просто шок, зник жирний блиск, камедони, чорні цятки, а висипання не памʼятаю коли й були в останнє, шкіра неймовірна мʼяка, в нього приЧитати далі
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу