КремКористуюсь відразу трьома продуктами цієї серії, і це просто шок, зник жирний блиск, камедони, чорні цятки, а висипання не памʼятаю коли й були в останнє, шкіра неймовірна мʼяка, в нього приЧитати далі
Схвильований!Ідеальний тонік, ніжно очищає, розгладив шкіру вже після кількох використань. Чорні цятки стали набагато менш помітними, дуже рекомендую. Приємний запах і зручний у використанні. Обов'язковоЧитати далі
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
рекомендую Піна фантастична. У мене комбінована шкіра. Цей продукт зовсім не сушить мою шкіру. Дуже добре знімає макіяж. рекомендую. Обов'язково куплю ще.
КремКористуюсь відразу трьома продуктами цієї серії, і це просто шок, зник жирний блиск, камедони, чорні цятки, а висипання не памʼятаю коли й були в останнє, шкіра неймовірна мʼяка, в нього приЧитати далі