Заспокійлива маскаЩе одна маска з центеллою, яка мені подобається. Зволожує шкіру, розгладжує та приємно відчуває. Також легко наноситься (на відміну від деяких масок, які нелегко розгорнути😅).
Схвильований!Ідеальний тонік, ніжно очищає, розгладив шкіру вже після кількох використань. Чорні цятки стали набагато менш помітними, дуже рекомендую. Приємний запах і зручний у використанні. Обов'язковоЧитати далі
рекомендую Піна фантастична. У мене комбінована шкіра. Цей продукт зовсім не сушить мою шкіру. Дуже добре знімає макіяж. рекомендую. Обов'язково куплю ще.
Заспокійлива маскаЩе одна маска з центеллою, яка мені подобається. Зволожує шкіру, розгладжує та приємно відчуває. Також легко наноситься (на відміну від деяких масок, які нелегко розгорнути😅).