Заспокійлива маскаЩе одна маска з центеллою, яка мені подобається. Зволожує шкіру, розгладжує та приємно відчуває. Також легко наноситься (на відміну від деяких масок, які нелегко розгорнути😅).
Хороший тонерДля моєї комбінованої шкіри цей тонік добре підходить. Він водянистий, добре зволожує шкіру. Іноді мені подобається наносити тонік на ватний диск і залишати його на обличчі на кілька хвилин.Читати далі
Заспокійлива маскаЩе одна маска з центеллою, яка мені подобається. Зволожує шкіру, розгладжує та приємно відчуває. Також легко наноситься (на відміну від деяких масок, які нелегко розгорнути😅).