Заспокійлива маскаЩе одна маска з центеллою, яка мені подобається. Зволожує шкіру, розгладжує та приємно відчуває. Також легко наноситься (на відміну від деяких масок, які нелегко розгорнути😅).
Схвильований!Ідеальний тонік, ніжно очищає, розгладив шкіру вже після кількох використань. Чорні цятки стали набагато менш помітними, дуже рекомендую. Приємний запах і зручний у використанні. Обов'язковоЧитати далі
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
Кращий Тонер для жирної шкіри Флакон легкий, зручний, сама текстура тонера - водяниста, але не зовсім "як вода", швидше за легкий гель-тонер. На шкіру лягає швидко, вбирається без відчуття липкості. Моя шкіра - схильна дЧитати далі
рекомендую Піна фантастична. У мене комбінована шкіра. Цей продукт зовсім не сушить мою шкіру. Дуже добре знімає макіяж. рекомендую. Обов'язково куплю ще.
Заспокійлива маскаЩе одна маска з центеллою, яка мені подобається. Зволожує шкіру, розгладжує та приємно відчуває. Також легко наноситься (на відміну від деяких масок, які нелегко розгорнути😅).