Хороший тонерДля моєї комбінованої шкіри цей тонік добре підходить. Він водянистий, добре зволожує шкіру. Іноді мені подобається наносити тонік на ватний диск і залишати його на обличчі на кілька хвилин.Читати далі
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
Хороший тонерДля моєї комбінованої шкіри цей тонік добре підходить. Він водянистий, добре зволожує шкіру. Іноді мені подобається наносити тонік на ватний диск і залишати його на обличчі на кілька хвилин.Читати далі
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу